​PersonalBrand

Jak komunikować trudne decyzje po ludzku?

W czasach niestabilności gospodarczej kadra menedżerska musi czasami podejmować trudne decyzje o restrukturyzacji. Jest to bardzo delikatny temat dla pracowników.
Jak kończyć współpracę, aby nie pozostały złe sentymenty?

Odkryj blog liderów komunikacji

Bądź na bieżąco z najnowszymi poradami i narzędziami dla mistrzów komunikacji.

Chcesz mieć 10x więcej odwiedzin na blogu? Pokażę Ci jak to zrobić! Eksperyment iKreacja
Chcę mieć więcej odwiedzin na bloguHistoria zaczyna się tak… pewnego dnia postanawiasz mieć więcej odwiedzin na blogu, albo swojej stronie[...]
Jak pozycjonować stronę internetową w Google od podstaw?
Po co pozycjonować stronę internetową - czy jest Ci to potrzebne? Załóżmy, że masz już określony pomysł na stronę internetową,[...]

Byłem sfrustrowany brakiem rozwoju zawodowego. Wydawało mi się, że nie ma znaczenia, co zrobiłem, nie rozwijałem swoich umiejętności. Myślałem, że osiągnąłem pułap moich umiejętności pisania. Po przejściu całego kursu spojrzałem na pisanie przemienione. Mój proces pisania został usprawniony. Ale nie tylko to, moje pisanie stało się znacznie lepsze.

Anna Olsen 

Menedżer HR Dużej Korporacji

Od kilku lat nie pracuję w branży i chciałem wzmocnić swoje umiejętności pisania. Praktyczne ćwiczenia z prawdziwego świata naprawdę pomogły mi w ponownej integracji ze światem pisania wiadomości. Po opublikowaniu jednego z moich artykułów w magazynie ClickJournal dostałem swoją pierwszą pracę!

Julian Morus

Menedżer Agencji Reklamowej

Zwiększ umiejętności. Dołącz do 20tys. subskrybentów

Czas, abyś został wysłuchany i zrozumiany. Pobierz nasz bezpłatny przewodnik, aby poznać 5 sekretów łatwej perswazji i zacznij już dziś:

PersonalBrand

Copyright linki stopki.

>