Techniki Redukcji Stresu i Relaksacji

Dowiedz się jak Uspokoić Umysł

Żyjemy w niespokojnych czasach, w których tak rzadko mamy czas zadbać o... spokój. Spokój kojarzy się z wolnym czasem, a tu tak wiele do załatwienia! Ale nie musi tak być - poznaj techniki, które przywrócą spokój, dzięki którym zrelaksujesz się już w 15 minut!

Rekomendacje

Zobacz co oni sądzą o książce

Spokój jest dla bardzo ważny, ale jako menadżer firmy nie mogłam znaleźć czasu. Teraz już nie mam wymówek i moje życie jest spokojniejsze.

Julia Nowak

Myślałem na początku, że to ściema, że 15 minut nie może robić różnicy. Okazało się, że to najlepsze techniki, w jaki kiedykolwiek zainwestowałem.

Tomek Gzik

Zawartość

Co znajdziesz w ebooku?

Zagadnienie 1

Write here about the most important idea you cover in the book and use curiosity to spark your visitors’ interest.

Zagadnienie 2

A good way to create curiosity is to tell what they’ll get, but not how. 

Zagadnienie 3

Ready to discover how to engage your remote team and make them 140% more productive? In chapter 3 we’ll cover the “Rainbow & Gold” method that will allow you to de exactly that.

O Autorce

Janina Malina

Write this section in third-person, meaning you should not use the words ‘I’ or ‘We’ or ‘Me’. Instead, talk about the author objectively using 'he' or 'she' even if you are the author! It’s time to show off your achievements and prove why you are the right person to be writing this topic.

Zacznij od razu i odzyskaj
Spokój i Zrelaksuj Się


Techniki redukcji stresu i relaksacji>