Szczęśliwy Pies
= Szczęśliwy Właściciel

Jak zadbać o kondycję psów, gdy mieszkasz w M2?

Czym się zajmujemy?

Naszym celem jest upewnienie się, że właściciele są pocieszeni, szczenięta są wysportowane i szczęśliwe oraz że otrzymujemy własne poprawki szczeniąt. Ale bądźmy szczerzy - to ich świat, po prostu w nim żyjemy! Jako niewielki zespół doświadczonych właścicieli i miłośników psów naprawdę poznajemy Ciebie i Twojego psa oraz gwarantujemy spójną i osobistą opiekę równą Twojej miłości i uwadze. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że jesteś częścią rodziny!

Opieka 1-szej Klasy

wszystko co najlepsze

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.

Przepisy na zdrowie

dla twojego pieska

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Plan spacerów

aby był fit i zdrowy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

     mój chester schudł 2 kilo!     

Nie mam dużego mieszkania i zawsze martwiła się o Chesterka. Wiem, że powinien dużo spacerować i jeść dobre rzeczy, żeby nie chorował, bo to rasowy pies. Dzięki dostosowanemu programowi treningów i dieci ja oszczędziłam czas na wymyślaniu potraw i układaniu planów, a Chesterek jest szczęśliwy, jak nigdy dotąd!

Anna Olsewicz, Mamusia Chestera

O nas

W PawCity prowadzimy życie pełne bezwarunkowej miłości i szczęścia, które otrzymujemy od furballs, z którymi możemy spędzać czas każdego dnia i mamy to piękne miasto i wszystkich pięknych ludzi, którym możemy podziękować. Kochamy ciebie i twoje szczenięta !!

Przeprowadziliśmy się do Nowego Jorku z pomocą naszego czarnego buldoga, Blakely, w 2007 roku po ukończeniu University of Maryland. Natychmiast zorientowaliśmy się, jakie to było zwariowane od psów miejsce.

Od razu wiedzieliśmy, że chcemy pracować ze zwierzętami, które kochamy, i które dawały nam tyle miłości, odkąd byliśmy małymi dziewczynkami. Rozpoczęliśmy Wyprowadzanie psów PawCity w lipcu 2010 roku.

Zajmujemy całą szerokość East Side, od 96th Street do Delancey i obsługujemy każdy typ osobowości, jaki można sobie wyobrazić. W PawCity prowadzimy życie pełne bezwarunkowej miłości i szczęścia, które otrzymujemy od furballs, z którymi możemy spędzać czas na co dzień.

Odbierz swój kupon

Dokładamy wszelkich starań, abyście zarówno Ty, jak i Twój szczeniak byli jak szczęśliwi i zadbani, a Ty oszczędzasz pieniądze.

Odbierz 20% rabatu na pierwszą konsultację online. Zapisz swój email, a otrzymasz zniżkę.

Skąd jesteśmy

Jako niewielki zespół doświadczonych właścicieli i miłośników psów naprawdę poznajemy Ciebie i Twojego psa oraz gwarantujemy spójną i osobistą opiekę równą Twojej miłości i uwadze.


Jesteśmy bardzo podekscytowani, że jesteś częścią rodziny!

Adres Miasto

00 708 550 830

>