Narzędzia, które Polecam

Marketing internetowy, tworzenie stron

GeneratePress - szablon WordPressa

GeneratePress jest płatnym szablonem, który jest doskonale zbudowany: prosty w obsłudze, wysoce konfigurowalny i elastyczny (można dopasować do prawie każdego wyglądu strony), szybki i bez zbędnych fajerwerków, a do tego posiada znakomitą dokumentację i wsparcie techniczne. To wszystko? Nie! Do tego licencja, które obejmuje użycie go na wielu stronach www i domenach bez dodatkowych opłat.

ActiveCampaign - kampanie mailowe

ActiveCampaign to zaawansowane narzędzie do kampanii mailowych, które umożliwia tworzenie automatyzacji, czyli zdefiniowanie skryptów według których wcześniej przygotowane wiadomości mailowe są, wysyłane do odbiorców według określonego programu. Co to daje?
Zaoszczędzi Ci to czasu, który normalnie trzeba poświęcić, aby odpisywać na wiadomości na bieżąco w czasie rzeczywistym. To przejmie automat!

Thrive Themes - wtyczki do WordPressa

Thrive Themes to cały zestaw narzędzi, które pozwolą Ci zwiększyć konwersje na swojej stronie internetowej. Najważniejszym narzędziem pakietu jest Thrive Architect, czyli wizualny edytor WordPressa, który pozwala budować strony metodą przeciagnij-i-upuść. Już sama ta wtyczka jest warta ceny, którą zapłacisz za cały pakiet. Dzięki wykorzystaniu Thrive Architect w łatwy sposób przygotujesz strony sprzedażowe, landing page, strony z formularzami i ofertami webinarów, czy szkoleń bez żadnej znajomości programowania!
Koniecznie sprawdź stronę ThriveThemes.com i ich bloga, który zawiera wiele przydatnych wskazówek dla internetowych twórców.

Ora.PM - zarządzanie projektami

Ora to znakomite narzędzie do zarządzania złożonymi projektami oraz przekładania ich na codziennie działania do wykonania w postaci list zadań. 
Ora przypomina nieco Trello "na sterydach" i opiera się również na tzw. kanban, czyli listach, w których umieszczone są zadania i po wykonaniu danego etapu, są przesuwane w kierunku prawej strony tablicy, gdzie jest finał - Lista "Zrobione".
Ora stosuję nie tylko do zarządzania projektami webowymi, ale jest to mój codzienny system produktywności, który sprawia, że dokładnie wiem, co ma być zrobione i kiedy oraz jak wiele czasu mi to zajmie.

Oprogramowanie

pakiet biurowy

pakiet biurowy google suite

Google Suite

tworzenie treści

cms wordpress

WordPress

Analityka

google analytics

Google Analytics

grafika wektory

grafika affinity designer

Affinity Designer

hosting podcast

podcasty spreaker

Spreaker

edycja wideo

obróbka wideo camtasia

Camtasia Studio

Sprzęt audio, wideo, komputerowy...

audio

słuchawki sennheiser px-200 IIi

Sennheiser PX-200 IIi

audio

mikrofon samson meteor

Samson Meteor USB Mic

wideo

webcam logitech c922

Logitech c922

laptop

laptop lenovo carbon x1

Lenovo Carbon X1

mysz

mysz logitech m705 marathon

Logitech m705 Marathon

mysz cicha

cicha mysz logitech m509

Logitech m590 Silent

...

foto

statyw velbon cx 540

Velbon CX 540

...

>